עזרה

אתר Xdeals מרכז את כל הדילים השווים ביותר ברשת מכלל האתרים בארץ ובעולם. באתר תמצאו מבצעים אטרקטיביים, הצעות וקופונים למוצרים שונים בכלל התחומים – סלולר, מוצרי חשמל, גאדג'טים ואלקטרוניקה, מוצרים לבית ועוד.

כדי לרכוש את המוצר הרצוי, יש להיכנס לקישור בתוך כל עמוד. הקישור מוביל לאתר חיצוני דרכו תתבצע הרכישה. אנו עובדים רק עם אתרים גדולים ומוכרים, אשר יודעים לספק תמיכה ופתרון במקרה של בעיה שנוצרה. המחירים והמוצרים המוצגים הם על סמך האתרים ומשתנים כל הזמן, לכן אנו כן ממליצים לעשות השוואות מחירים ולבדוק כי קיבלתם את המחיר הטוב ביותר לפני הרכישה. מלבד זאת, חשוב להדגיש כי המחירים לא כוללים עלויות מיסים או יחולו. חשוב לזכור כי מוצרים בעלות של מעל 75 דולר (לא כולל משלוח) מחויבים במיסים בכניסה לישראל. אנו ממליצים לשלם רק ב-PayPal ולא בכרטיס אשראי.

המוצרים המוצגים הם לאחר בדיקה והשוואה קפדנית שלנו, על מנת לאתר ולמצוא את המוצרים הטובים ביותר עבורכם הגולשים. חלק מהקישורים המוצגים בכתבה מכילים מזהה ייחודי שבחלק מהמקרים יתגמל אותנו באם תחליטו לרכוש את המוצר. ברכישה דרך לינק מזוהה אתם לא משלמים יותר, אלא לפעמים פחות, מכיוון שאנו לעיתים פועלים מאחורי הקלעים ישירות מול הספקים כדי להשיג לכם הנחה נוספת. זיהוי הרכישות שמגיעות דרכנו מראות לספק את כוח הקנייה ומאפשרות לנו לעשות זאת.

אתר Xdeals אינו אחראי על טיב המוצרים, השירות, המחירים או מועדי האספקה של המוצרים המוצגים. הרכישה באתרים המקושרים, לרבות המשלוח, החזרות, ביטוחים וכיוצ"ב הם באחריות האתרים בלבד ובהתאם לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות שלהם ו-Xdeals אינו נושא בכל אחריות להתנהלותם של האתרים אליהם מופנים הגולשים. שימו לב שלעיתים לאחר פרסום  מוכרים משנים סטאטוס משלוח, מחירי משלוח ולפעמים את מחירי המוצרים עצמם ולכן אנו ממליצים לבדוק את המחירים ולבצע השוואות לפני רכישת המוצר כדי שתהיו בטוחים. אין לנו שליטה על השינויים ברשת אך אם אתם נתקלים במוצר שאינו תואם את התיאור, נשמח אם תפנו אלינו ותיידעו אותנו. אנו מצדנו עושים כל מאמץ להחליף לינקים שהשתנו בלינקים למוצרים דומים.

צוות Xdeals

יש לכם שאלות נוספות? כתבו לנו כאן למטה או צרו קשר בפייסבוק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.